20
Nov

Miresevini !

Author : 5katesh

Lojra Me Letra eshte nje faqe interneti dedikuar kryesisht lojrave me letra qe luhen ne Shqiperi. Te gjitha lojrat do te mund te luhen falas dhe per momentin kemi zhvilluar vetem variantin me nje lojtar te lojes me popullore 5 Katesh, dhe se shpejti do te sjellim edhe lojra te tjera sipas kerkesave.

Loja e 5 Kateshit eshte zhvilluar sipas regullave baze qe ne njihnim, se shpejti do i publikojme edhe te instruksionet per ata qe duan ta mesojne kete loje, por gjithashtu mirepresim edhe sugjerimet tuaja per ato regulla qe ne i dime gabim.

Gjithashtu mund te na shkruani per lojrat qe ju pelqejne me shume si dhe per cdo gabim qe do te hasni gjate lojes se 5 Katesh.

Klikoni ketu per te luajtur 5 Katesh.

>>> Fillo Lojen <<<

Faleminderit.

6 Responses to “Miresevini !”

 1. Ermir Laqi Says:

  Hey shum faqe interesante ishalla vazhdoni kshtu.

 2. gjergji Says:

  kur me thote lojtari juaj kerkon leter qe ne fillim cmund te bej nuk shtypet asgjhe
  flm

 3. 5katesh Says:

  Pershendetje,
  eshte reklamuar edhe nga lojtare te tjere nje problem i ngjashem, por nuk kemi qene ne gjendja ta identifikojme. Nese mund te na pershkruash pak me shume situaten kur ndodhi do te ishte nje ndihme (cili lojtar e kishte radhen, kush hodhi i fundit, etj); apo nese mund te kapesh edhe nje screenshot heren tjeter.

  Faleminderit,
  Adi.

 4. genci Says:

  bllokohet kur lojtari numur dy nuk ka shatat ne katin e dyti

 5. TEO Says:

  Pershendetje dhe keni bere nje pune te mire me 5 katshin, bravo
  Do ti pergjigjesha pyetjes tende ADI per lojen e 7-ave qe edhe Gjergji e parashtron
  Loja ngec qe ne fillim kur fillon loja e 7-ave kur eshte per te hedhur 7 (rradha e player 4 )dhe kerkon leter nga ne ose lojtari human dhe ne nuk mund ti japim leter, por kur lojen e hap kushdo qe ka 7 atehere nuk ka problem, dhe dicka tjeter rradha per te hedhur eshte ose rrotullohet si ora jo sic eshte tani ne kah te kundert, megjithate kjo nuk eshte shume me rendesi .
  por nqs nuk korrigjohet loja e 7-ave atehere detyrohemi te fillojme te gjitha katet nga e para sepse nuk te le te vazhdosh lojen me tutje. Player 4 kerkon leter qe ne fillim nqs s’ka 7 dhe ne nuk i japim dot, rregulli eshte qe s’mund te kerkoj leter qe ne dore te pare por vazhdon kush ka 7 sipas rradhes.
  Edhe nje here FLM per punen tuaj dhe uroj ta korrigjoni sa me shpejt.

 6. 5katesh Says:

  Pershendetje.na falni per vonesen por besoj se dhe vete e keni kuptuar qe problemi i lojes eshte zgjidhur.nese keni hasur probleme te tjera jeni te lutur ti tregoni sepse bashkepunimi juaj eshte shume i rendesishem per ta bere lojen sa me perfekte.

  njoftim:
  ju njoftojme se se shpejti loja e 5-kateshit do jete edhe multiplayer.
  faleminderit

  ADI

Leave a Reply